Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Asos Thermal Deluxe Hotel (Nevşehir - Kozaklı)

   
Konsept

NOT

1. Periyoddaki Fiyatlar Haftaiçi Fiyatlarıdır.

2. Periyoddaki Fiyatlar Haftasonu Fiyatlarıdır.

3. Periyoddaki Fiyatlar Haftasonu Tek Gece Fiyatlarıdır.

 

YARIM PANSİYON: Açık büfe kahvaltı 07:00-10:00 ve akşam yemeği 19:00-21:30. Tesiste Alkollü içecek servisi yapılmamaktadır.

Konum
Kozaklı Kaplıcalar mevkiinde bulunan tesis 30.000m2 toplam alan ve 24.000m2 bahçe içerisindedir.Kozaklı şehir merkezine 2,5 km, Kayseri Havaalanına 95 km ve Nevşehir Havaalanına 85 km mesafededir.
Tesis Özellikleri
Tesiste Restaurantlar 80 kişilik A la Carte Restaurant, Romantik bar, 3 adet vitamin bar, 2 adet loby bar, Açık ve kapalı ve Termal havuzlar(Bay-bayan ayrı havuzlar), 2 adet kapalı yüzme havuzu ve oyun parkları, Türk hamamları, VIP aile banyoları, Sauna, Fin hamamı, Fitness center, Aquaparklar(bay-bayan ayrı), Sinema ve Tiyatro salonları, Tenis, Masa tenisi, Voleybol, Bilardo, Internet cafe, Oyun salonları, 1300 m² salon + 500 m² fuayesi olan 1500 kişi kapasiteli tam donanımlı konferans salonu , 1000 kişi kapasiteli banket salonu , 100 ( 110 m² ) kişilik toplantı salonu , 25 (54 m²) kişilik oval masa toplantı salonu , businnes ofis., Kuaför, Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ve Otopark mevcuttur.
Oda Durumu
Tesiste toplam 255 oda bulunmaktadır. 30 standart oda, 2 engelli odası, 199 family suit, 23 queen suit, 1 king suit bulunmaktadır. Tüm odalarda: Merkezi klima, Kalorifer, Uydu yayınlı LCD Televizyon, Telefon, Minibar, balkon(standart odalar hariç), wc, Jakuzi, Emanet kasası, Saç kurutma makinesi, Halı Zemin mevcuttur. Standart odalar ilave yatak almaz ve balkonsuzdur.
Plaj
Notlar : Asos Thermal;Türkiye de radon gazı içeren 14 termal sudan birine sahiptir.İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Tıbbi Ekolojik ve Hidroklimatoloji Ana Bilim Dalının raporuna göre ,Kozaklı nın suyu "termomineral","termal","mineralli su"olarak tanımlanmıştır. Ve "Florürlü Su" karekterindendir.Bu da özellikle balneolojik tedavilerde etkili olduğu anlamına gelmektedir.
Banyo: Tedavi süresince 21-30 defa kullanılması tavsiye edilmektedir.Bu da 7 günlük bir tatil süresince günde 3 defa dinlendirilmiş kaplıca suyuna girilerek maksimum 15-20 dakikalık eanslarda tedavi kürlerini tamamlamayı gerektirir.
Dinlendirilmiş kaplıca suyu bağırsak yolu ile ilgili hastalıklara iyileştirici etki yapmaktadır.
Solunum : Banyo küründen oluşan tedavi uyguladıktan sonra,ortamda oluşan buharı solumak,kalp-damar hastalıklarının iyileşmesinde etkilidir.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun parkı, Çocuk havuzu, Mini club, Bebek bakıcısı
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri