Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

KURUMSAL TANITIM:

Tatil Info.com, "Türkiye Seyahat Acentaları Birliği" a sınıfı işletme belgeli, ayrıca "T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı" ile "Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği" ve "Turizm Araştırmalar Derneği" üyelikleri bulunan bir seyahat acentasıdır!...

Tatil Info.com olarak 21 yıldır dürüstlüğümüzden, kalitemizden ve esas olan müşteri memnuniyetidir anlayışımızdan asla ödün vermeden Türk turizmine hizmet vermenin haklı gururunu duymaktayız.

Tatil Info.com olarak bu seneden itibaren yurt içi turlarımızla da ülkemizin en güzel tatil bölgelerinde kalitesini ispatlamış, hizmet anlayışımıza uygun olan tesislerimizde en keyifli tatillerinizi geçirmeniz için sizler ile birlikteyiz.

Tatil Info.com güvencesiyle sizin adınıza araştırıp, seçmiş olduğumuz en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren tesislerimizde sizleri ağırlamak için bekliyoruz.

Ülkemizin en nadide tatil köşelerinde huzur ve romantizm arayanlara, çılgınca eğlenmek isteyenlere, spor tutkunlarına ve tatil dendiğinde tarih ile iç içe olmak isteyenlere çok özel tesislerimizde hizmet vermekteyiz.

Sunmuş olduğumuz ulaşım alternatiflerinin yanı sıra kendi imkanlarınız ile de tatil yolculuğunuzu keyif e dönüştürebilirsiniz. Arzu eden konuklarımız son model lüks otobüslerimizle veya uçaklarla ulaşımlarını sağlayabilirler. Hava alanlarından isteğinize bağlı olarak profesyonel, güler yüzlü kadromuz ve lüks araçlarımız ile seyahat etmeniz sağlanarak tesislerimize ulaşımınız sağlanacaktır. Otobüslerimiz sizleri belirlemiş olduğumuz yerlerden alıp profesyonel, güler yüzlü kadrosuyla seyahatinizde rahatınızı ve konforunuzu sağlayarak tesislerimize ulaşımınızı sağlayacaklardır.

Diğer Hizmetlerimiz:

- Yurt İçi Tatil Turları
- Yurt Dışı Tatil Turları
- Otel, Hotel, Motel, Tatil Köyü ve Butik Tesis Rezervasyonları
- Kültür ve Doğa Tatil Turları
- Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak bileti
- Şirketlere, Dernek, Okul, Vakıf ve Özel Gruplara Gezi Organizasyonları
- Kongre, Seminer, Bayii Toplantıları
- Fuar Organizasyonları
- Açılış, Kutlama ve Benzeri Şirket ve Birlik Organizasyonlar
- Eğitim ve Araştırma Gezileri
- Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları
- Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama (Rent A Car) Hizmeti
- Transfer Hizmetleri ve Özel (VIP) Transfer Hizmetleri
- Seyahat Hattı, Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi, Reklam ve İnternet Teknolojileri Hizmetleri
- Motivasyon Gezileri
- Alternatif Spor Tatil Turları (Trekking, Dağcılık, Bisiklet, Yamaç Paraşütü, Diving vb gibi!...)
- Incentive

Tatil seçiminizde Tatil Info.com ayrıcalığını tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz, gelecek tatil planlarınızda düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyor olacağız!…

Tatil Info.com - Kaliteli Tatil in Adresi!...


Kurumsal Bilgiler:

Ortaklık Yapımız

Aşağıdaki tablo da yer alan bilgiler 10 Mart 2016 tarihinde güncellenmiştir. Daha güncel ve yeni bilgiler için; Lütfen bizim ile iletişime geçiniz. Buradaki ortaklık ve pay değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Resmi bilgi yerine geçmez!...

Ortak Pay Oranı Hisse Değeri Durumu
Naymanlı Grubu % 80
800.000,00 TL Aktif
Naymanlı Bilgisayar Ltd. Şti. % 10
100.000,00 TL Aktif
Sami Serdar Naymanlı % 10
100.000,00 TL Aktif