Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Herakles Thermal Otel (Denizli - Pamukkale)

   
Konsept
Yarım Pansiyon: Oda Kahvaltı Açık büfe kahvaltı ve Açık büfe Akşam yemeği
Konum

Açıklama             : Bütün bir yıl çalışıp yoruldunuz... Stres uykularınızı kaçırdı... Bazılarınız, bel ya da boyun bölgenizdeki rahatsızlığın fıtık olduğunu öğrendi... Romatizma ağrılarınız arttı... Artık kendinizi iyice cansız, neşesiz hissediyorsunuz... İşte bu haldeyken, "kırmızı"nın enerjisine ihtiyacınız var...
   Kendinizi Karahayıt ın şifalı kırmızı sularına atıp, dinlenme ve yenilenmenin tam zamanı! Sizi, dağların eteklerine inşa edilen, dinlence, eğlence, tedavi ve rehabilitasyon hizmeti veren SPA Herakles Thermal Otel e bekliyoruz...
   Denizli Karahayıt mevkiinde bulunan tesis Denizli merkeze 22 km. Çardak havalimanına 70 km. mesafededir.

Tesis Özellikleri
Pamukkale nin T.C. Sağlık Bakanlığı ndan onaylı ilk oteli SPA Herakles Termal Otel de Restaurant, Kapalı Termal havuz, Açık havuz,Türk hamamı, Sauna, Masaj, Soğuk sıcak terapi, Çamur banyosu, Güzellik merkezi, Parafin, Su altı masajı, Fitnes center, Doktor, Animasyon, Tv salonu, Çocuk oyun bahçesi, 24 saat oda servisi, Kasa, Çamaşırhane, Kuru temizleme ve otopark bulunmaktadır.
Oda Durumu
Toplam 108 oda kapasiteli. Odalarda; Klima, Banyo, Direkt telefon, Balkon, Uydu Tv, Minibar, Saç kurutma makinesi, kablosuz internet ve 24 saat boyunca sağlıklı termal su bulunuyor.
Plaj
Notlar : Bahçedeki ana kaynağından "55" derece çıkan Karahayıt ın kendine has kırmızı, şifalı termal suyu, dinlenme havuzunda bekletilip, 1.30 mt. derinliğindeki termal havuza veriliyor. 37 - 38 derece sıcaklıktaki termal havuzumuzda sağlık ekibinin kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde Romatizmal hastalıklara, Kemik erimesine, Siyatiğe, bel-boyun fıtığına, kireçlenmeye, Dolaşım sistemi hastalıklarına, Nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklara, Ameliyat sonrası tutukluk ve sertliklerin giderilmesine, Kadın hastalıklarına, Stres ve strese bağlı tüm hastalıkların rehabilitasyonuna, Uykusuzluk ve yorgunluklara, Saç, tırnak ve derideki hücrelerin canlanmasına şifa bulacaksınız. İçme kürü olarak; Mide ve yemek borusu rahatsızlıkları, Kemik erimesinde kalsiyum tamamlayıcı tedavisi ve Üriner sistem taşlarına şifa bulacaksınız.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun bahçesi, Mini club .
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri