Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Başaranlar Termal Otel (Afyon - Gazlıgöl)

   
Konsept
NOT : Cuma ve Cumartesi günü konaklama fiyatlarımız Oda başına 10 TL artmaktadır.
 
YEME - İÇME
Yarım Pansiyon Kişi Başı Fiyat Farkı : 17,50.- TL
Tam Pansiyon Kişi Başı Fiyat Farkı : 27,50.- TL
Konum
Afyon un kuzeyinde yer alan Gazlıgöl kaplıcası il merkezine 21 km. uzaklıktadır. Ulaşımın kolay sağlanabildiği Gazlıgöl termaline, hem karayolu(Afyon-İhsaniye) hem de demiryolu ile (Afyon-Kütahya-Eskişehir) ulaşım imkânı mevcuttur.
Tesis Özellikleri

Tesiste Restaurant, futbol sahası, çocuk parkı, lobi, oyun salonları, yürüyüş parkı, hayvanat bahçesi, market, kamelya ve masaj salonu, tamamı çimden oluşan bahçe, bilardo, air hockey, langırt, mescit ve otopark bulunmaktadır.

 

Oda Durumu
Tesisimiz Suit (60 metre kare) ve Villa (110 metre kare) tarz apartlardan oluşmaktadır. Her dairede havuz bulunmaktadır. Odalarda Koltuk takımları yemek masaları,tv,telefon,Wireless İnternet, Mutfak(Büyük boy buzdolabı-set üstü ocak-beş kişilik ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak mutfak malzemesi), Balkon, Banyo ( 4,5 Ton kapasiteye sahip 2 metre çapında 1,10 metre derinliğinde sekizgen havuz,kurna,duş) ve Yerden ısıtma mevcuttur.
Plaj
Kaplıca suyu faydaları:
İçmece olarak faydaları :
Böbrek taşı, Safrakesesi taşı Mmide rahatsızlıkları, Bağırsak rahatsızlıkları, Karaciğer rahatsızlıkları Anemi (kansızlık), Kolestrol, Şeker hastalığı
Banyo ve kür olarak faydaları:
Romatizmal hastalıklar, kemik erimesi, nörolojik hastalıklar sonrasında oluşan felçlerin rehabilitasyon, cilt hastalıkları, kadın yollarının iltihaplı hastalıkları, stres, tansiyon düşürülmesi ve yorgunluğun giderilmesi.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun bahçesi, Mini club .

Notlar : Tesisimizin özel servisi, sizi Afyon şehir merkezinden, otobüs terminalinden ya da tren istasyonundan tesislerimize kadar ücretsiz getirip / götürecektir
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri