Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Çelikhan Thermal Hotel & Spa (Niğde - Çiftehan)

   
Konsept
1. periyot hafta içi fiyatlarıdır.
2. periyod haftasonu tek gece fiyatıdır.

YARIM PANSİYON : Açık büfe sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği.
Konum

Niğde Çiftehan’ da bulunan tesis Kapadokya ya 150 km, Niğde ye 80 km, Mersin e 125 km ve Adana Havalimanına 110 km mesafede yer alan kaplıcalar mevkiindedir.

Tesis Özellikleri
Açık ve Kapalı Restaurantlar, Ala Carte Restaurantlar, Barlar, Köy kahvesi, Toros kebap evi, Açık – Kapalı Yüzme Havuzları, Bayan Termal havuz, Bay Termal havuz, Kapalı Termal havuz, Bay bayan ayrı Buhar odası, Türk hamamı (Bay – bayan ayrı).Sauna (Bay – Bayan ayrı), Jakuzi, Masaj , Solaryum, Fitness merkezi , SPA merkezi, Kuaför, Güzellik Merkezi, Sağlık merkezi, Rehabilitasyon ve Kür Merkezi, Çocuk bakımı ,Kasa ,Toplantı salonları, Business center,Sinema, Doktor ve hemşire hizmeti, Hediyelik eşya, Mescit, İnternet, Market, Çamaşır ve ütü servisi ,Masa tenisi , Bilardo, ve Su Sporları bulunmaktadır.
Oda Durumu
1 King suit, 6 Suit, 2 Private suit, 97 Standart odası olmak üzere toplam 106 ad. Oda bulunmaktadır.Odalar da Termal su, Küvet, Saç kurutma makinası, Minibar, Kablosuz internet, Merkezi ısıtma, Uydu Tv sistemi, Telefon ve Kasa mevcuttur.
Plaj
Bulunmamaktadır.
Etkili Olduğu Hastalıklar:
Romatizmal ağrılar, Eklem kireçlenmesi, Cilt hastalıklarında geçerlidir.Bel fıtıkları ve buna bağlı siyatik ağrılar. Ağrılı kadın hastalıkları.Kadınların enfeksiyon şekline bağlı olarak süre gelen akıntılar.Spast ağrılar, Karın içinde spazmla doğan ve lezyona bağlı olmayan sendromlar.Böbrek taşlarının düşmesinde üreten üzerinde etkisi vardır Kara ciğer iltihapları ve safra kesesi üzerinde etkilidir. Vücüdu uyandırıp canlandırır.Vücudun görevini düzenli olarak yapmasını sağlar.Sinir sistemine etki yaparak ağrıları ve sızıları dindirir.İltihapları giderir.Taşları düşürür.Ciltteki yaraları kurutur.İç güdülere etki ederek salgıyı canlandırır ve cinsel duyguları artırır.
Sıcak sudan içerekte faydalanabilirsiniz. ilk günler bir bardak ve diğer günler artırarak devam edebilirsiniz.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun bahçesi, Çocuk havuzu ,Mini club
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri