Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Pam Thermal Hotel (Denizli - Pamukkale)

   
Konsept
YARIM PANSİYON: Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği.
Konum
Denizli merkeze 26 km.Çardak havalimanına 65 km, Pamukkale Şehir merkezindedir.
Tesis Özellikleri
Açık havuz ( çocuk bölümlü), kapalı havuz(çocuk bölümlü), açık termal havuz, kapalı termal havuz(çocuk bölümlü), Türk hamamı, sauna, masaj, maske, jakuzi, Kür hizmetleri, Fizik tedavi, fitness center, Buhar banyosu, masa tenisi, disko, kısmi animasyon programı, çocuk oyun alanı, Kuru temizleme, Çamaşırhane, Oyun salonu, Tv salonu ve Otopark.
Oda Durumu
Tesiste toplam 236 oda bulunmaktadır. 218 adet standart oda,2 kral suit,16 adet suit oda olup  Odalarda; televizyon, Klima, Minibar, Saç kurutma makinesi, Banyo,emanet kasa, telefon, müzik yayını
Plaj
Bulunmamaktadır.
Notlar : Pam Termal Otel in, 58 santigrat derece sıcaklıktaki termal sularından bütün yıl boyunca yararlanabilirsiniz. Doğal olarak oluşan termal çamurlar, tedavi ve güzellik amacıyla yüzyıllardan beri kullanılmaktadır. Termo mineral özellikli bu şifalı sular magnezyum, kalsiyum, karbondioksit, sülfat ve bikarbonat karışımlarıyla birçok alanda tedavi için elverişlidir. Avrupa Kaplıcalar birliğine bağlı ve Sağlık Bakanlığı ndan ruhsatlı olan tesisimizdeki termal suyumuz, hem banyo hem de içmece olarak kullanılır.
Termal banyolarımız ortopedik ve nörolojik rahatsızlıkların giderilmesinde, romatizmal hastalıklarda, çeşitli cilt hastalıklarıyla, hipertansiyon, varis ve hemoroit tedavisinde önemli yararlar sağlar. İçildiğinde ise, gastrit ve mide ülserinde, müzmin kabızlık ve safra kesesi yetersizliğinde, kas yorgunlukları ve kemik erimesinde başarılı sonuçlar verir.
Kırmızı travertenlerin altında kür merkezimiz vardır. İçinde özel bir jakuzi de bulunan kapalı termal havuzumuzdan, gece veya gündüz, her mevsimde ve özellikle kış günlerinde büyük keyif alırsınız.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL: Çocuk oyun bahçesi, Çocuk havuzu.
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri