Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Kervansaray Termal Hotel (Bursa - Merkez)

   
Konsept

1. Periyoddaki fiyatlar oda kahvaltı fiyatıdır.

2. Periyoddaki fiyatlar yarım pansiyon fiyatıdır.

 
Konaklama Tipi :  Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon
YARIM PANSİYON: Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği.

Konum
Tesis Çekirge merkezde bulunmaktadır. 3 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan tesis, Havaalanı na 55 km mesafededir.
Tesis Özellikleri
2 adet yüzme havuzu, Topaz Restaurant, Bahçe, Restaurant, Safir Restaurant, Sedef Restaurant ve terasta 60 kişi kapasiteli A la Carte Mercan Restaurant, Sedef Bar, Mercan Bar, Vitamin Bar, Termal Bar, Poll bar, Han Bar, açık & kapalı yaz-kış 33 derece sıcaklıkta bulunan termal yüzme havuzu ile sadece yaz aylarında hizmet veren açık havuz, sauna ve spor salonu, Toplantı salonu, sabah 08:00 ile akşam 21:30 arası Sağlık kulübünde açık & kapalı termal havuz, bay ve bayan sauna, fitness mevcuttur. Ayrıca solaryum odası ve isteğe bağlı olarak masaj , gece kulübü, disko, Çocuk Oyun Odası, Kablosuz internet, 9 ad. Toplantı salonu ,Otopark.
Oda Durumu
13 suit oda olmak üzere toplam 211 oda ve 430 yatak kapasiteli. Odalarda: Kablolu Televizyon, Radyo, Direkt Telefon, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Balkon, Kablosuz, Banyo ve Küvet mevcuttur.
Plaj
Bulunmamaktadır.
Notlar : Tarihi Termal hamamın bulunduğu kısımda; Fizik tedavi ve SPA merkezi çeşitli masajları,laser epilasyon,laser needle, mezoterapi, lazer ve akne tedavisi, anti agining, medikal cilt ve vücut bakımları, bölgesel incelme, medikal el ve ayak bakımı, botox ve botox ile terleme tedavisi, selülit tedavisi ve fizik tedavi hastaları için laserli tedaviler ile uzman ekibiyle hizmet vermektedir.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun bahçesi, Çocuk havuzu 
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri