Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Afrodit Termal Otel (Balıkesir - Güre)

   
Konsept

YARIM PANSİYON: Kahvaltı-açık büfe ve Akşam yemeği-açık büfe

Konum
Açıklama             :  Otelimiz Balıkesir ili, Edremit ilçesi, Ege nin gözbebeği Güre beldesindedir. Anadolu topraklarının en eski kaplıca merkezlerinden biri olan Güre antik dönemde Aytra kenti olarak anılır. Ilıca anlamına gelen Aytra kentinde 2006 kazı döneminde başlanılan kazı çalışmaları Trakya Üniveritesi Arkeoloji Anabilimdalından Yrd. Doç. Dr. Ahmet Yaraş başkanlığında yürütülmektedir. 2006 ve 2007 kazı dönemlerinde gerçekleştirilen çalışmalarda Osmanlı, Bizans, Roma olmak üzere üç dönem hamam buluntusuna rastlanmıştır.
KONUM:Balıkesir 100 km, Edremit 12 km, Akçay 2 km, Edremit Havaalanı 17 km, Denize 100 m. mesafededir.(alt geçit ile denize bağlanır), Özel Plaj. Plajda Şezlong plaj şemsiyesi ve minder ücretsiz.
Tesis Özellikleri
Yarı olimpik yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Su kaydırağı, Kapalı yüzme havuzu, 250 ve 150 kişilik 2 adet restaurant, Havuz ve lobby bar, Toplantı Salonu, Termal su- Tenis,basketbol, squash, Masa tenisi, Fitness Center, Oyun salonu, Kuaför,  Otopark.
Oda Durumu
48 otel odası, 22 suit, 18 grand suit ve 250 yatak kapasitesiyle farklı seçenekler sunuyor. Odalarda; Split Klima, Televizyon, Minibar, Balkon, Banyo&Duş, Osmanlı tarzı mermer kaplıca küveti, Hamam tarzı kurna, Saç kurutma makinesi, Süit oda; Salon + Yatak odası, Oturma grubu, Salon, 2 yatak odası, Amerikan mutfak, Her iki odada banyo.
Plaj

Kendine ait özel plajı mevcuttur.Denize 100 m. mesafededir.
Notlar : Termal su; Kronik dönemindeki kas ve iskelet hastalıklarının tedavinde yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru, Ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süre hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, Cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, Nörovejetatif distonu gibi genel stres bozukluklarında, Spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi olarak, Cilt hastalıklarında, Guatr, Kireçlenme, Sedef, Böbrek taş ve kumları, Karaciğer rahatsızlıkları, Müzmin romatizmal rahatsızlıklarında - Banyo Kürü uygulamaları; İdeal kür 3 haftadır, İlk banyoda 15 dakikadan fazla kalınmamalı, Banyo sonrası en az 1 saat istirihate çekilmeli vücut yavaşca soğutulmalı, Günde en fazla 2 banyo önerilir, Banyo arası dönemlerde en 3 km yürüyüş önerilir

Çocuklara Özel

Çocuk oyun alanı.

C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri