Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Şamdan Termal Otel (Denizli - Pamukkale)

   
Konsept
YARIM PANSİYON: Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği.
Konum
Pamukkale Karahayıt Termal oteller mevkiinde yer almaktadır.
Tesis Özellikleri
Açık ve Kapalı Restaurant, Kapalı termal havuz, Bahçede yüzme havuzu, Tv ve Oyun salonu, Snack bar, Bayanlara özel Termal Kapalı Havuz, Jakuzili yüzme havuzu, kablosuz internet, Otopark.
Oda Durumu
Tesiste Toplam 40 oda bulunmaktadır. 6 suit oda, 34 standart Odalarda Kalorifer,Split klima, 17 odasında termal su havuzu Tüm odalarda termal su, Uydu  Tv, Telefon, Saç kurutma makinesi, Küvet, Minibar, Kasa. Alt Katlardaki odalarda küçük termal su havuzu bulunmaktadır.
Plaj
Bulunmamaktadır.
Notlar :  Bayanlara özel Termal Kapalı Havuz, Jakuzili yüzme havuzu
Romatizmal hastalıklar, siyatik, bel - boyun fıtığı, kireçlenme, dolaşım sistemi hastalıkları ve sedasyon (ruhi rahatlama) özelliği, nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklar, ameliyat sonrası tutukluk ve sertliklerin giderilmesi, kadın hastalıkları,stres ve strese bağlı hastalıkların rehabilitasyonu, uykusuzluk ve yorgunluklar,saç, tırnak ve derideki hücrelerin canlanması, cilt ve deri hastalıkları, kırıkların alçıların alınmasına mütakip gelişen kontraktürlerin giderilmesi, adele spazmlarının giderilmesi, gut hastalığı, nevralji, artrozlar, kolit hastalıklarının tedavisi.
İçme suyu uygulamaları şeklinde kullanılarak;
Üst gastrointestinal sisteminin fonksiyonel bozukluklarında, mide ve yemek borusu rahatsızlıklarında, kemik erimesinde, ürolithiasisde ve kalsiyum ihtiyacının tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kulanılabileceği belirtilmiştir.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL: Çocuk oyun bahçesi, Çocuk havuzu ,
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri