Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Güral Harlek Thermal Resort (Kütahya)

   
Konsept
KAMPANYALAR
7 GECE KAL 5 GECE ÖDE
4 GECE KAL 3 GECE ÖDE
 
YARIM PANSİYON: Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği.16:00-17:00 ücretsiz çay-kek saati.
Konum
Tesis 24.000 m2 alan üzerinde Ilıca mevkiinde çam ormanları içerisinde bulunmaktadır. Kütahya 23 km, Bursa Havaalanı 155 km. ve İstanbul 337 km.  mesafededir.
Tesis Özellikleri
Tesiste Lobby, Tv, Oyun ve Dinlenme salonu, Spa merkezi, Türk hamamları, Jakuzi, Açık ve kapalı havuz, Açık çocuk havuzu, Sauna, Buhar odaları, Fitness center, 40 m. ve 80 m. uzunluğunda 2 ad. kaydıraklı büyük Aquapark, Açık havuz, Vitamin bar, Havuz bar, Çocuklar için oyun alanları, Manzara restaurant, Çamlık restaurant, Konferans salonu, Odalarda ve genel alanlarda kablosuz internet, Kuaför, Market, Paintball, Mini Futbol, Tenis ve doğa ile başbaşa yürüyüş parkurları mevcuttur. Spa Wellness kısmında 1 adet termal kapalı havuz, 2 adet Türk hamamı, aroma terapik uygulamalar ve 12 çeşit masaj tekniğinin uygulandığı masaj odaları, Reiki seansları, Cilt bakım ve Güzellik odası, Afüzyon duş odası, su masaj yatakları ve dinlenme odası mevcuttur.
Oda Durumu
Tesis toplamda 98 oda ve 200 yatak kapasitelidir. 57 Standart Oda, 30 Bahçe Odası, 3 Suit Oda, 5 Junior Suit, 2 King Suit, 1 Engelli Odası. Oda Özellikleri: Televizyon, Jakuzi, Minibar, Fransız Balkon, Telefon, Seramik Zemin, Güvenlik Kasası, Yerden Isıtma, Saç kurutma makinesi, Dağ ve Orman Manzarası, Termal Su, Kablosuz İnternet.
Plaj
Bulunmamaktadır.

Notlar : 32-43°C arasında değişen florürlü, termomineralli su niteliğindedir. Romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, eklem hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, ortopedik operasyonlar, nörolojik rahatsızlıklar, stress ve spor yaralanmaları ile kadın hastalıklarının tedavisinde faydalıdır. Ayrıca cilt üzerinde gençleştirici etkisi de bulunmaktadır
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun bahçesi, Çocuk havuzu,Çocuk oyun odası.
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri