Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Monte Baia Hotel (Bursa - Uludağ 2.Bölge)

   
Konsept

TAM PANSİYON PLUS

Açıklama             : 
Damak tadınıza uygun, hazırlanmış yemeklerin ikram edildiği ana restoranda açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri bir şölene dönüşüyor.gün içinde kayak yapmaktan yorulduğunuzda Monte Baia’nın önündeki platformda oturup, kayak pistini ve zirveyi seyrederken sıcak bir şeyler yudumlayabilirsiniz.

24 saat oda servisinin yanı sıra gün içerisinde snack servisler, bembeyaz karlar üstünde sucuk-ekmek keyfi, yada şömine karşısında kahve keyfi sizleri bekliyor.

Full Board Plus sistemi dahilinde sunulan hizmetler;

07:30-10:00 Ana Restaurant ta açık büfe kahvaltı
10:00-11:00 Ana Restaurant ta geç kahvaltı
12:30-14:30 Ana Restaurant ta açık büfe öğle yemeği
19:00-21:00 Ana Restaurant ta açık büfe akşam yemeği
16:30-17:30 Lobby Bar’da cookie’li çay-kahve saati
24:00-01:00 Ana Restaurant ta gece çorbası

Konum

Bursa nın 36 km. güneyinde yer alan Uludağ, ülkenin en gözde kış sporları merkezidir. Flora ve faunasının zenginliği ile 1961 yılında Milli Park ilan edilmiştir. Sadece kış turizmine değil, yaz aylarında kampçılık, trekking ve günübirlik piknik etkinliklerine de olanak sağlamaktadır. Çevre, orman örtüleri ile kaplıdır. Kayak alanı 1750-2543 m. yükseklik arasındadır. 2543 metreye ulaşan doruğu (Kara Tepe) ile Batı Anadolu nun en yüksek dağıdır.

Uludağ Kayak Merkezi I. ve II. Gelişim Bölgeleri olmak üzere iki ayrı bölgeden oluşmaktadır. I. Gelişim Bölgesi yatırımlarını tamamlamış durumdadır. Şu anda 16 tesis faaliyettedir. 1986 tarihinde turizm merkezi ilan II. Gelişim Bölgesinde 3300 yatak kapasiteli 11 adet turistik tesis parseli düzenlenmiş olup 3300 yatak kapasiteli 11 adet parsel yatırımcıya tahsis edilmiştir.

Tesis Özellikleri

Toplam 186 odası bulunan otelimizde Full Board Plus sistemi içerisinde; Ana Restaurant ta sabah, öğle ve akşam sunulan açık büfe yemekleri , öğünler esnasında yerli alkollü ve alkolsüz içecekler misafirlerimize ikram edilmektedir.

Ana Restoranımızda yapacağınız güzel bir kahvaltının ardından.Kayak takımlarınızı alıp otelin önünden telesiyej ile 2.Oteller bölgesinin kayak pistlerine ulaşabilir, kaybettiğiniz enerjiyi yeniden kazanmak için vitamin barın yolunu tutabilirsiniz.

Yaşam alanı adını verdiğimiz lobide güzel bir müzik eşliğinde sömine keyfi yapabilir. Dostlarınız ve ailenizle geçireceğiniz güzel saatlerden sonra eğlenceyi bitirmek istemiyorsanız diskomuza gidebilirsiniz.

Hotel Monte Baia’da çocuklar için de çok şey var.Mini-Club, kayak kursları,baby-sitting servisi çocuklarımızın tatilini de en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor.Bilardo, dart,play station, internet cafe ise her yaştan çocuğu eğlenceye davet ediyor.Ayrıca amfi tiyatroda yapılan aktiviteler Hotel Monte Baia’daki tatilinize ayrı bir neşe katıyor.

Bunların yanı sıra her türlü günlük ihtiyacınızı otelimizin içindeki dükkanlardan temin edebilir, açık ve kapalı otoparkımıza aracınızı güvenle bırakabilirsiniz.

Oda Durumu

Otelimizde uludağ’ın zirvesinden gemlik körfezine kadar değişen muhteşem manzaraları olan
1i kral dairesi,2’si engelli odası ve 2 kişiden 6 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan 183 standart odasıyla birlikte toplam 186 konforlu oda bulunuyor

Hotel monte Baıiada dağ manzarasına hakim odanız dekorasyondaki rahatlıkla öne çıkıyor.halı zemin, saç kurutma makinesi, kasa, mini bar, ısıtma, uydu yayını, tv, wc/ banyo standart olarak sunuluyor. Size odanızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Plaj

Örneğini Avusturya ve İsviçre Alplerinde görebileceğiniz Detachable telesiyejler, 4 lü oturma düzeniyle 2 km.lik mesafeyi sadece 6 dakikada çıkabilmektedir.
Kış sporları için hotel monte baia en doğru seçimdir.otelimizden direk kayağa çıkarak, 5450 metrelik 5 adet teleskive 2 adet telesiyej ile toplam 10.000 metre pistler kayak ve snowboard tutkunlarının hizmetindedir.Eğitmenlerimiz kayak okulumuzda alacağınız eğitimle Uludağ’ı keşfedip, hayatınıza renk katacak bir sporla tanışmanızı sağlıyorlar.

Full board plus sistemi içerisinde kullanımı ücretsiz liftler

Kırkgözler teleski - 620 m. 
Kartanesi teleski - 650 m.
Mng / koçoğlu teleski -620 m.
Monte baia teleski - 600 m.
Mandıra teleski -600 m.
Beden terbiyesi telesiyej - 1700 m.
Maden telesiyej -4000 m.
Verilen uzunluklar pist uzunluklarıdır. 

Çocuklara Özel
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri