Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Kurşunlu Termal Otel & Spa (Çankırı - Kurşunlu)

   
Konsept
1. Periyodda belirtilen fiyatlar oda kahvaltı fiyatlarıdır
2. Periyodda belirtilen fiyatlar yarım pansiyon fiyatlarıdır.
3. Periyodda belirtilen fiyatlar tam pansiyon fiyatlarıdır.
 
ODA KAHVALTI : Açık Büfe sabah kahvaltısı ve konaklama
YARIM PANSİYON: Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ve konaklama
TAM PANSİYON : Sabah , öğle ve akşam açık büfe yemekler ve konaklama
Konum
Ilgaz dağının eteklerinde Kayak ve Thermal keyfini bir arada yasayacağınız günümüzün stresli dünyasından biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için ve ailenizle,arkadaşlarınızla veya tek başınıza yapacağınız thermal tatilin adresi.
Ilgaz kayak merkezine: 55 Km, İstanbul a : 390 Km, Ankara ya: 140 Km, Safranbolu ya: 110 Km, Kastamonu ya : 140 Km, Çankırı ya: 90 Km mesafededir.
Tesis Özellikleri
Restaurantlar ,Café & Bar,Açık – Kapalı yüzme havuzları, 2 ad. Kapalı Termal havuz, 15 Adet Özel Aile Havuzu , Açık – Kapalı Çocuk yüzme havuzu, Çocuk oyun bahçesi, Türk hamamı, Sauna, Spa, Güzellik salonu, Fitness Merkezi, İnternet kafe, Kablosuz internet, Çamaşırhane, Otopark, Doktor, Kuru temizleme, Kongre salonu, Sağlık klübü, Animasyon, Tenis, Masa Tenisi, Bilardo, Dart,Lig Tvli ve Canlı Müzikli akşam yemekleri
Oda Durumu
110 Standart  ve 5 Suit Odadan oluşan tesisin toplam 115 Oda, 320 Yatak kapasitesi vardır. De Luxe tarzda dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; 24 saat termal ve sıcak su, televizyon, telefon, mini bar, banyolarda küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.
Suit Odalarda; Oturma grubu, televizyon, telefon, müzik, mini bar, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır
Plaj
Bulunmamaktadır.
 
Bikarbonat, fluorür, kalsiyum, klorür, magnezyum, silikat, sodyum, sülfat elementlerinin insan şifasına sağlık bakanlığının ön gördüğü mg/l ölçülerinde olan ve 265 metre derinlikten 58 santigrat derece çıkan suyun hekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde, ağrılı romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıkları, miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir.
Ortapedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında kireçlenme rahatsızlığına, kas tutulmaları ve her türlü sekellerin tedavisinde, cilt güzelliği ve cilt hastalıklarına, stres ve strese bağlı tüm rahatsızlıklara, spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.
Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun bahçesi, Çocuk havuzu,Çocuk oyun odası.
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri