Arama Kriterleri

ile

Giriş Tarihi      Çıkış Tarihi

 

Yalova Termal Otel (Yalova)

   
Konsept
1.Periyotdaki fiyatlar ODA KAHVALTI : Açik büfe kahvaltı
 
2.Periyotdaki fiyatlar YARIM PANSİYON: Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği 
 
3.Periyotdaki fiyatlar TAM PANSİYON: Açık büfe kahvaltı ,Öğle yemeği ve Akşam yemeği
Konum
Yalova merkezde bulunan tesis, Alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir.
Tesis Özellikleri
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından sıkça ziyaret edilen, "T" şeklindeki mimarisi ilgi gören TERMAL OTEL, 40 lı yıllarda tahrip olmuş ve akabinde yıkılmıştır. 2010 yılında, yeni bir yapıyla tekrar eski ihtişamlı günlerine geri dönmüştür.
8 adet süit ve 54 adet standart odası bulunan otelimiz, orijinal mimarisine sadık kalınarak tekrar inşa edilmiştir.
Açık ve Kapalı Restaurantlar 18 adet özel kabin banyo Kaplıca suyu ile beslenmektedir.Açık Termal Havuz ,Çocuk Havuzu,Kurşunlu hamamı,Özel Masaj,Sultan Banyo(26 kabinden oluşan özel aile banyolarıdır)Valide Hamamı(Bay bayan ayrı olmak üzere),Sıra Banyolar Çamaşır ve Ütü Servisi,Resepsiyonda Emanet Kasa, Jeneratör, Açık Otopark,Yürüyüş Alanları ve Bahçe, Doktor, Çocuk Oyun alanı,Market,Internet.
Oda Durumu
Tesis 8 suit ve 54 standart odadan oluşmakta olup Odaların da Klima, Uydu Tv, Balkon,  Duş-wc ,Saç Kurutma Makinesi,Merkezi ısıtma ve Telefon bulunmaktadır.
Plaj

Bulunmamaktadır.
Notlar :

Termal suyun faydalı olduğu hastalıklar; İltihabi olmayan romatizmal hastalıklar. Dolaşım sistemi sorunları. Kırık sekelleri. İdrar yolları ve safra kesesi taşları. Cilt hastalıkları. Ameliyat Sonu yaralarının iyileşmesi. Kadın hastalıkları ve kısırlık. Siyatik ve her türlü nevralji. Çeşitli felçler. Adale hastalıkları ve atrofileri.

Çocuklara Özel
ÇOCUKLARA ÖZEL:Çocuk oyun parkı, Çocuk havuzu
C/In - C/Out
14:00 - 12:00

Bölgenin Diğer Otelleri - Tesisleri